Pristatymo Informacija

Pristatymo Informacija

Jei pirkimo suma virš 50 € - pristatymas Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) NEMOKAMAS!

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų nuosavas trasnportas.

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Lietuvos teritorijoje prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val., atskiru susitarimu pristaymas galimas vėlesnėmis valandomis bei savaitgaliais

Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo datą ir  laiką būsite informuoti SMS žinute arba skambučiu, Jūsų užsakyme nurodytu telefonu.

į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 20 €.

Užnešimas

Atkreipiame dėmesį, kad jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio. Jei pageidaujate, kad siunta būtų įnešta į namus ar biurą, ši paslauga jums papildomai kainuos 10  €.

DĖMESIO!

  • Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.
  • Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).

Pristatymo terminas

  • Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-7 darbo dienas.
  • Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra - mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kiek gali trukti pristatymo laikotarpis.
  • Maksimali pristatymo trukmė iki 2-6 savaičių (specialiems užsakymams gali užtrukti dar ilgiau - atskiru susitarimu)

Svarbu

Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.